KURUMSAL

Hakkımızda

Çelik Halat sektöründeki deneyimi 1994 yılına dayanan firmamız 2005 yılından bu yana YENİ DOĞAN ÇELİK HALAT adı altında faaliyet göstermektedir.

Firmamız çağın teknolojisine ayak uydurup ticari disiplin ve değerlere sahip çıkarak istikrarlı büyüme ivmesi kazanmış kendi sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır.

Firmamız konusunda deneyimli yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlaşmış kadrosu ile satış esnasında bizi size mahcup etmeyecek tercihleri önermeye özen göstermekte olup doğru tercihler ile firmamızı “çözüm ortağınız” yapmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Stoğumuzdaki 1 mm’den 60 mm’e kadar geniş çap ve kompozisyon aralığındaki geleneksel çelik halatlar ve yüksek kopma dayanımına sahip orijinal vinç halatları ile; Demir Çelik, Liman, İnşaat, Vinç, Petrol ve Maden Sanayi, Çimento, Asansör gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız, Çelik halatların yanı sıra, Grade 80, Grade 100 ve Grade 120 Zincir ve Zincir aksesuarları, Krom (Paslanmaz) Halat, PVC Kaplı (izoleli) Çelik Halat, TSE Belgeli Örgü ve Kurşun Baskılı Sapanlar, Polyester Sapan ve Bağlantı Elemanlarının da (Kilit, Klemens, Gerdirme, Kanca, Halka, Radansa, Fırdöndü, Aybolt, Fırdöndülü Ayboltlar, Karabina) satışını yapmaktadır.

YENİ DOĞAN

ÇELİK HALAT

18

YILLIK TECRÜBE

"Geçmişten Geleceğe, Güvenle Taşınan İstikrar: Yeni Doğan Çelik Halat!"